gwiazdy

Kudryavtseva Yana Alekseevna: biografia i rekordy

Spisu treści:

Kudryavtseva Yana Alekseevna jest najmłodszym idealnym mistrzem w światowych zawodach gimnastycznych. Dziewczyna urodziła się w środowisku sportowym, ponieważ jej ojciec jest znanym pływakiem, który wygrał mistrzostwa igrzysk olimpijskich w 1992 roku. Rodzina mieszkała w Moskwie.

Start kariery

Dość wcześnie zaczął robić znaczne postępy Kudryavtseva Yana Alekseevna. Jej biografia jest związana z poważnymi sportami, począwszy od 2008 r., Kiedy wygrano w turniejach juniorów. Następnie takie wydarzenie odbyło się na terytorium Dmitrova w 2009 roku, rywalizowała w Samarze w 2011 roku, a także w Kazaniu (2012).

Rozpoczęły się zawody w sezonie 2011. To wtedy doceniono talenty, co pokazała Kudryavtseva Yana Alekseevna. Odbył się międzynarodowy konkurs wśród juniorów. W tym samym czasie trwały zawody Grand Prix.

Yana Alekseevna Kudryavtseva znalazła się w czołówce swojego zespołu. Świetnie spisała się zarówno z klubami, jak i obręczami. Puchar Juniorów został wygrany. W Pesaro Kudryavtseva Yana Alekseevna objęła światowe przywództwo. Jej kariera szybko się rozwijała.

Rok 2012 przyniósł zwycięstwo w europejskich konkursach wśród juniorów. Serca sędziów zostały przekupione przez występy z piłką doskonale wykonaną przez nią. Kudryavtseva Yana Alekseevna otrzymał „złoto” w wyniku wszechstronnego działania w zespole.

Szybki rozwój

Od tego czasu jej osiągnięcia tylko się zwiększyły. Kudryavtseva Yana Alekseevna jeździ na zawody wśród dorosłych. Kariera sportowa w kategorii seniorów rozpoczyna się od międzynarodowego turnieju w 2013 roku, który odbywa się w stolicy Rosji. Kolejna trasa odbyła się na terytorium Holonu. Wygrał wszechstronny blask, a także rywalizację z klubami, brąz wygrał, dzięki pracy z piłką z wdziękiem zarządzała obręczą.

Kudryavtseva Yana Alekseevna zostaje członkiem Pucharu Świata w Sofii. Dał jej pierwsze miejsce we wszystkim. Pomimo tego, że był to jej pierwszy sezon, dziewczyna była pierwszą w historii, która wyprzedziła swoich rywali na tym etapie od samego początku swojej kariery. Przywództwo w pracy z obręczą zostało zdobyte z błyskotliwością, wykonała doskonałą pracę ze sprzętem sportowym, otrzymała „brąz” za występ z taśmą.

Gdy na terytorium Mińska odbył się Puchar Świata, natychmiast wygrano drugie wszechstronne zwycięstwo - „złoto” za pracę z piłką, a także drugie - wstążką i maczugami.

Ustawianie rekordów

Kolejny etap jej kariery przeszedł w Wiedniu, kiedy Yana Alekseevna Kudryavtseva zdobyła „złoto”. Zdjęcia pokazują, jak elegancka jest ta dziewczyna, ale ile ma wytrwałości i ciężkiej pracy! Wykonując występ z piłką, zdobyła 19 punktów w zaktualizowanym systemie ocen, który w tym czasie był rekordem. Fenomenalnie młoda dziewczyna zdobyła tytuł mistrza Europy. Tylko 15 lat i już takie wyniki!

W ramach pierwszego finału Mistrzostw Świata w Petersburgu w 2013 roku uzyskano trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej, pierwsze miejsce do pracy z piłką, drugie z buławą i występem ze wstążką.

Zwycięstwo bez względu na wszystko

W sierpniu tego roku zadebiutował w Kijowie w ramach mistrzostw świata. Były pewne przeszkody techniczne. Muzyka wyłączała się kilka razy, więc występ trzeba było zacząć od nowa. Jednak pomimo wszystko została zwycięzcą i uzyskała wynik 18, 5.

Zdobyto również mistrzostwo w pracy z klubami, drugą pozycję - z obręczą, a także do gry w piłkę. Kiedy odbyło się ostatnie wydarzenie całościowe, które przeprowadzono w trybie indywidualnym, dziewczyna wygrała. Osiągnięcie to podnosi ją do statusu najmłodszej gimnastyczki, która w wieku 15 lat zdobyła doskonałe przywództwo na świecie.

Podbój Wschodu

Potem wydarzenia jej życia rozgrywają się w Japonii, gdzie była członkiem klubowego mistrzostwa Aeon Cup. Dziewczyna działała jako część grupy konkurującej w imieniu stowarzyszenia Gazprom. Ona i jej koledzy w drużynie narodowej zostali liderami zawodów drużynowych, wyprzedzając Białoruś i Ukrainę. Kiedy miało miejsce indywidualne wydarzenie ogólne, Kudryavtseva otrzymała „złoto”.

W 2014 roku dziewczyna ponownie wraca do Moskwy, aby wziąć udział w jednym z turniejów Grand Prix. Daje trzecie miejsce za wszystko dookoła i drugie za pracę z buławą i obręczą. Gimnastyczka mogłaby osiągnąć świetne wyniki, gdyby była lepiej przygotowana, ale nadal pozostawała w pierwszej trójce.

Znacznie lepsze rzeczy poszły do ​​Tie, gdzie zdobyła mistrzostwo we wszystkich kategoriach, z wyjątkiem pracy z buławą. Tam zajęła drugie miejsce. Cztery złote medale zostały odebrane w Stuttgarcie. Będąc w Holon na Grand Prix, zdobyła jeszcze dwa pierwsze miejsca, jedną sekundę i brąz. Podczas drugiej wizyty w Pesaro udało mu się wygrać we wszystkich kategoriach.

Niezmienny mistrz

Kwiecień 2014 był okresem mistrzostw Rosji w Penzie. Indywidualne wszystko dookoła było przez nią całkowicie stonowane. Będąc w Corbeil-Eson i Taszkencie, zajęła drugie miejsce, ustępując tylko swojej rodakce Mamun Margarita. Kiedy w Sofii i Mińsku miały miejsce kolejne etapy, dziewczynie udało się wygrać.

Trzydziesta rocznica Mistrzostw Europy przyniosła triumf w roli absolutnego lidera. Kazań i ostatni etap Pucharu Międzynarodowego stały się okresem otrzymania czterech złotych medali i jednego srebrnego.

Mistrzostwa Świata 2014 w Izraelu rozpoczęły się od imprezy zespołowej, w wyniku której uczestnicy z Rosji zostali zwycięzcami. Kudryavtseva zakwalifikował się absolutnie we wszystkich finałowych zawodach. Kategorie buława, obręcz, piłka przyniosły pierwsze miejsce, a wstążka - drugie. Był to również bardzo udany okres, ponieważ ponownie zdobyła status absolutnego mistrza w pojedynczych zawodach wszechstronnych.

Pod koniec konkursu Yana otrzymała nagrodę specjalną przyznaną przez Longines za elegancję. Piękno stało się laureatem nagrody Silver Doe Award.